10:15 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Kërcënohet Asu e “Kara Sevda”: Kam video pornografike të turpëroj.. (Foto)

Raportet miqësore mes aktores dhe “Miss Turqia 2011”, Melisa Asli Pamuk dhe shoqes së saj të ngushtë Elif Atba hyn në krizë pak kohë më parë ku ato nuk u panë më bashkë në publik dhe nuk komentuan teksa u pyetën për njëra-tjetrën në intervistat e ndryshme në media.

Image result for asu ve kemal

Sipas mediave turke aktorja kishte shkëputur marrëdhëniet me mikeshën e saj pasi ajo i kishte shprehur dashurinë. Pas refuzimit, Pamuk pretendoi se ajo e kishte kërcënuar: “Kam video pornografike, të turpëroj”.

Aktroja e ka hedhur në gjyq ish-shoqen e saj, por gjykata nuk i ka dhënë të drejtë pasi ajo nuk ka prova që e vërtetojnë këtë.

Image result for Melisa Asli Pamuk