75 Mall Live Search
11:36 / E Premte, 16 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Kështu e përshkruan Drenicaku i “O Sa Mirë” flamurin e Kosovës (Foto)

17 shkurti po ofron, datë e cila do të shënoi 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, të cilën ditë po e presim me padurim.

Duket që edhe aktori i dashur kosovar Jeton Zogiani i njohur si “Drenicaku” ka një emocion të veçantë për përvjetorin e Pavarësisë, shkruan Indeksonline.

Aktori në profilet e tij Instagram dhe Facebook ka postuar një fotografi ku duket flamuri i Kosovës ndërsa ka shkruar:

I kalter si qjelli, I bardh si plisi, I verdh si Ari #FlamuriJEM