14:51 / E Hënë, 21 Maj 2018

Kështu e presin iftarin aktorët e ‘O Sa Mirë’ (Foto)

Seriali komik ‘O Sa Mirë’ është një nga projektet televizive më të shikuara dhe më të pëlqyera të audiencës.

Është një aktorët e këtij seriali, Ernest Zymberi ai që përmes një instastory ka treguar se si e presin aktorët e ‘O Sa Mirë’ iftarin.

Përveç aktorëve në këtë fotografi shihen edhe një pjesë e stafit./Indeksonline/