21:27 / E Premte, 08 Qershor 2018

Kështu u duk Jennifer Lopez në festën e saj të ditëlindjes (Foto)

Jennifer Lopez ka organizuar një festë të madhe për ditëlindjen e saj, të mërkurën mbrëma.

Jennifer ka mbushur për 48 vite, kurse festa për këtë përvjetor ka dashur të mbahet mend, transmeton Indeksonline.

Glam slam in the city: The siren - whose hit songs include Jenny From The Block and Dance Again - was in a white-and-gold off-the-shoulder outfit

Bukuroshja shihet e veshur me një fustan të bardh kombinuar edhe me nuancat ari, kurse ajo që bije më shumë në sy është pjesa e krahëve e hapur.

A lot of paint: Her eyes had heavy shadow on and she was covered in bronze powder

Tortja e ditëlindjes, ishte shumë e veçantë, disa katëshe dhe me shumë lule/Indeksonline/

A lot of sugar: Jennifer Lopez had a big celebration in Las Vegas on Wednesday evening. The 48-year-old singer was marking 100 All I Have shows at the Zappos Theater in Las Vegas