19:47 / E Enjte, 14 Nëntor 2019

Këta janë huliganët çek të cilët i sulmuan ‘Dardanët’

Tifozët e Kosovës ‘Dardanët’ janë sulmuar nga disa tifozë çek, ku si pasojë e këtij sulmi dy tifozë ‘Dardanë’ kanë pësuar lëndime trupore.

Policia çeke ka reaguar ku edhe i ka arrestuar personat të cilët i kanë sulmuar kosovarët.

Në disa foto dhe video të publikuara shihen se këta tifozë janë të maskuar.

/Indeksonline/.

Mos i humb