21:50 / E Hënë, 23 Prill 2018

KA�tA� se ka bA�rA� as Messi, Enis Bardhi shA�non dy super-gola pA�r dy minuta nga gjuajtja e lirA� (Video)

Enis Bardhi ka shA�nuar dy supergola nA� ndeshjen ndaj Athletico Bilbaos.

Mesfushori shqiptar qA� mbron ngjyrat e MaqedonisA�, ka shA�nuar dy gola tA� shpejtA� pA�r ta kaluar skuadrA�n e tij, Levante nA� epA�rsi 2 me 1 ndaj Bilbaos, shkruan IndeksOnline.

Dy golat Bardhi i shA�noi nga gjuajtja e lirA�. SA� pari nA� minutA�n e 43a��tA� dhe sA� dyti nA� tA� 45a��A�n./IndeksOnline/

Mos i humb