18:30 / E Diele, 10 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Këto janë disa nga kapelat më të bukura për këtë sezon (Foto)

Stilstja Isabella Nikoliq ka zgjedhur disa nga kapelat më të bukura për këtë sezon të dimrit.

Sipas saj, me këto kapela ju do të dukeni veshur bukur dhe me shumë stil, transmeton Indeksonline.

Sipas saj, ato janë shumë të volitshme për këtë dimër. Mund të zgjedhin nga ato më ekstravagantet dhe të mbani kokën nxehtë gjatë të ftohtit./Indeksonline/

Më poshtë shikoni disa nga modelet: