19:04 / E Premte, 02 Nëntor 2018 / indeksADMonline

S’është më interesante, Enca provon të bie në sy me imazhe nga deti

Fama e këngëtares shqiptare Enca Haxhia ka filluar të zbehet.

Dikush mbretëresha e rrjetit social Instagram, tani një nga vajzat më të kritikuara shqiptare.


Gjestet e saj, por edhe pozat provokative, kanë bërë që Enca mos të jetë më ajo këngëtarja që kishte famë dhe e pëlqyer, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja madje s’po di si të josh më ndjekësit e saj, ajo ka hapur arkivën duke nxjerrë imazhe nga pushimet verore.

E fundit është edhe kjo fotografi, në të cilën Enca shfaqet në një palë bikini tejet të hapura, duke zbuluar thuajse tërësisht gjoksin e saj./Indeksonline/