21:16 / E Enjte, 14 Nëntor 2019

Këtu është vendi ku u gjet Remzije Mustafa

Para pak minutash u raportua se gruaja që është zhdukur që disa ditë, Remzije Mustafa është gjetur e gjallë dhe e shëndosh.

59 vjeçarja është gjetur në lagjen Bregu i Diellit, 200 metra nga banesa ku jeton.

Mustafa ishte zhdukur që nga data 7 nëntor dhe që nga ajo ditë është filluar të kërkohet për të./Indeksonline/

Mos i humb