14:45 / E Enjte, 01 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Khloe Kardashian ju mahnitë me këto pamje (Foto)

Khloe Kardashian është njëra nga motrat e famshme Kardashian.

Kjo së fundi ka publikuar një imazh në të cilën duket shumë në formë dhe e bukur, transmeton Indeksonline.

Këtë imazh e ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram” ku gëzon me mijëra followers.

Ndryshe, ajo është shtatzënë dhe pritet që shumë shpejt të bëhet nënë./Indeksonline/