00:46 / E Enjte, 21 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Khloe Kardashian më në fund pranon se është shtatzënë (Foto)

Ylli televiziv dhe motra e Kim Kardashian, Khloe më në fund ka konfirmuar se është shtatzënë me të dashurin e saj Tristan Thompson.

Ajo përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditur shtatzaninë e saj të parë duke postuar një foto me të cilën ka thyer heshtjen ku komentuar “ëndrra ime e madhe u realizuar”, shkruan Daily Mail, tranmseton Indeksonline.

33 vjeçarja është në lidhje me 26 vjeçarin për më shumë se gjashtë muaj./Indeksonline/