16:00 / E Martë, 10 Prill 2018 / indeksADMonline

Khloe Kardashian thuajse gati të lind por përsëri ekspozon gjoksin në “Snapchat” (Foto)

Khloe Kardashian është pothuajse gati të sjell në jetë fëmijën e saj të parë.

Por a ka ndodh një gjë e tillë nuk dihet ende me siguri sepse Khloe po mundohet të mbajë shumë të fshehtë procesin e saj të lindjes.

Busty beauty: On Monday night, Khloe took to Snapchat to share video of herself busting out of a gray sports bra and showing just the top of her baby bump

Ajo së fundi ka publikuar në “Snapchat” një video të vetës së saj vetëm më sytjena ku ekspozon gjoksin dhe tregon barkun e fryrë.

Having fun: The blonde beauty is seen pouting for the camera and she added a series of funny filters including cat faces and a flower headdress to the images

Nuk dihet nëse kjo është vetëm një “kurth” për të mos kuptuar lindjen e saj apo realisht Khloe ende nuk i ka dhënë jetë fëmijës së saj të parë./Indeksonline/

Ready to pop: Khloe Kardashian is getting ready to give birth to her first child any time now. But that hasn't stopped the reality star, 33, from continuing to post on social media