15:23 / E Mërkurë, 10 Tetor 2018 / indeksADMonline

Kida e mrekullueshme në pamje

Kida ka publikuar një imazh ë ri në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet goxha në formë.

Në këto imazhe ajo shihet me farmerke, bluzë dhe xhaketë e dukej me shumë stil sidomos kombinuar me buzët e kuqe.

Ndryshe, Kida ka qenë shumë e angazhuar gjatë këtij sezoni sidomos me koncerte./Indeksonline/

Temat: