14:10 / E Enjte, 13 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Kida me imazhe të reja, thjeshtë e mrekullueshme

Kida është një nga këngëtarët më të talentuara dhe më të pëlqyera shqiptare.

Ajo arriti që në moshë shumë të re të bëhet emërmjaftë i kërkuar, madje të krijojë edhe dhjetëra hite.

Por, krahas sukseseve të saj, ajo komentohet dhe shquhet për ëmbëlsinë dhe fotosesionet atraktive që realizon.

Unike dhe në trend me kohën, shfaqet në imazhet e fundit të postuara në llogarinë Instagram.

Ndryshe, Kida po shijon suksesin e këngës ‘Merri Krejt’, që e solli një muaj më parë./Indeksonline/