16:43 / E Hënë, 10 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Kida me foto të reja, duket kaq në formë

Kida së fundi ka ndryshuar pamjen, ajo tashmë është kthyer në një biondin.

Këngëtarja me ‘look-un’ e ri ka realizuar një fotosesion të ri ku edhe ka shkëlqyer me dukjen, shkruan Indekonline.

Kida përmes një postimi në llogarinë e saj në ‘Instagram’, ka ardhur shumë më ndryshe se herët e tjera.

Ajo ka sjellur disa fotografi ku përveç se tejetnë formë. Këngëtarja dukej mjaft seksi dhe atraktive.

Kjo dukje mund të themi se i shkon shumë Kidës.

Ndryshe, Kida është tejet aktive edhe me projekte muzikore, ajo së fundi ka publikuar këngën ‘Merri Krejt’ e cila ka mbi 6 milionë klikime në Youtube./Indeksonline/

Temat: