23:05 / E Mërkurë, 05 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Kida me projekt të ri muzikor, iu sjellë befasi

Kida është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të kërkuara shqiptare.

Dhjetëra hite e qindra koncerte numëron artistja e re e cila shquhet për talentin e saj.


Ajo për fansat e saj shumë shpejtë madje do t’sjellë një projekt të ri muzikor.


Kjo është bërë e ditur nga menaxheri i saj Met Elshani, ndërsa pjesë e klipit do të jetë edhe qeni i kompanisë ku vepron këngëtarja që mbanë emrin Loco./Indeksonline/