13:07 / E Mërkurë, 25 Prill 2018 / indeksADMonline

Kida me imazhe tA� reja provokuese (Foto)

Kida ka publikuar njA� imazh tA� ri nA� llogarinA� e saj nA� a�?Instagrama�?, transmeton Indeksonline.

Nga aty e shohim shumA� provokuese teksa veshur mbante njA� bluzA� tA� shkurtA� dhe pantallona farmerke.

a�?BuzA�t e kuqe dhe syzea�? kishte shkruar Kida duke theksuar se kA�to janA� dy detajet qA� po ia plotA�sojnA� pamjen sot./Indeksonline/

Temat: