17:17 / E Premte, 12 Korrik 2019

Kida merr vëmendjen e fansave me këto tri fotografi

Orhidea Latifi e njohur si Kida shpesh bënë ndryshime në dukjen e saj, shkruan Indeksonline.

Atë rrallëherë mund ta shohim më një stil. Së fundi, ka ndryshuar flokët, artistja i ka shndrruar në rasta. Stil ky i flokëve që preferohet shumë gjatë verës.

Në llogarinë ‘Instagram’, këngëtarja ka publikuar disa fotografi me stil shumë të veçantë.

Ajo ka marrë komente të shumta nga ndjekësit dhe fansat e saj.

Projekti i fundit muzikor nga Kida është bashkëpimi me Ermal Fejzullahun ‘Tela’./Indeksonline/