23:01 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Kida në Milano shfaqet me shumë stil (Foto)

Këngëtarja e njohur kosovare, Kida ka postuar disa fotografi në llogarinë e saj në “Instagram”.

Nga aty ajo shfaqet shumë e bukur dhe me stil kurse shohim se ajo gjendet në Milano, shkruan Indeksonline.

Kida edhe këtë herë tregon sa e bukur dhe me stil që është dhe për më tepër shfaqet shumë buzëqeshur dhe e lumtur./Indeksonline/

Temat: