16:37 / E Martë, 01 Maj 2018 / indeksADMonline

Kida po shkëlqen, duket shumë me stil (Foto)

Kida po vazhdon të jetë ndër këngëtarët me aktive me fotografi.

Ajo vazhdimisht merr vemendjen me fotosesione, ku duket mjaftë e bukur.

E tillë duket ajo sot në disa fotografi të plasura në rrjetin social ‘Instagram’, shkruan Indeksonline.

Më fustan farmerke e buzë të kuqe, ajo duket shumë tërheqëse dhe e bukur.

Temat: