23:37 / E Hënë, 05 Mars 2018 / indeksADMonline

Kjo biondinë e ka të pamundur mos t`ua tregojë gjoksin dhe të pasmet (Foto+16)

Amanda Lee është një nga femrat më të njohura të rrjeteve sociale.

Ajo aktualisht ka 11.4 milionë ndjekës në Instagram.

Bukuroshja bionde ka linja perfekte të trupit, me të cilat edhe e ka arritur numrin e madh të ndjekësve të saj, shkruan Indeksonline.

Amanda vazhdimisht publikon foto “hot”, ku i shfaq të pasmet dhe gjoksin e saj. Këto asete me të vërtetë janë për t`u lakmuar.

Ajo sigurisht që këto linja i ka falë ushtrimeve në palestër./Indeksonline/