19:42 / E Premte, 01 Dhjetor 2023 / Gj. Sh

Kjo është banorja që do të futet sonte në ‘Big Brother’

Gjatë ‘Prime’ sot do të ketë hyrje të reja në shtëpinë më të famshme kosovare ‘Big Brother VIP’.

Sipas burimeve të Indeksonline, banorja që do të bëhet pjesë e këtij formatit është bukuroshja shqiptare Dj Miss Rose.

Ajo është dj që nga viti 2016 dhe është mjaftë e angazhuar gjatë vitit me koncerte të shumta.

Së fundmi ajo, ka postur në rrjetin e saj social në instagram një video, ku shihet duke udhëtuar drejtë Prishtinës./Indeksonline/