09:58 / E Hënë, 22 Janar 2018 / indeksADMonline

Kjo është gjendja e rrugëve dhe trotuareve në Prishtinë (Foto)

Reshjet e fundit të borës kanë bërë që rrugët të jenë në gjendje jo shumë të mirë në shumë anë të Kosovës.

Probleme janë shfaqur menjëherë për vozitësit.

Por në Prishtinë, kryetari i komunës, Shpend Ahmeti tashmë ka bërë të ditur se rrugët janë të kalueshme, transmeton Indeksonline.

Ky është postimi i plotë:

Rrugët e kalueshme, trotoaret dhe shkallët po pastrohen por edhe më tutje ju lusim që të keni kujdes.