14:07 / E Martë, 13 Mars 2018

Kjo është Liberta! Kaq e bukur dhe në formë (Foto)

Librerta Spahiu është njëra nga prezantueset më të bukur të estradës.

Ajo duket se tashmë me verën ka shtuar edhe bukurinë e saj me veshje dhe me stil, transmeton Indeksonline.

Në imazhet e fundit të publikuara nga vet ajo, ajo dukej shumë e bukur dhe në formë. Veshur me kostum e kombinuar me çantë beli të kuqe, që tashmë është shumë në trend.

Duket se Liberta i përcjell shumë trendet dhe duket çdo herë “in”./Indeksonline/

 

Të fundit