11:12 / E Premte, 23 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Kjo është shtëpia luksoze e Zaimina Vasjarit

Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari bën një jetë luksoze.

Ndërsa, që nga lindja e vajzës, Khloe ajo ka filluar një jetë të re në një ambient të ri, shkruan Indeksonline.

Në një imazh të publkuar në rrjetet sociale, Zaimina ka prezentuar shtëpinë luksoze në të cilën jeton prej kohësh, në fotografi shihet një ambient i këndshmë dhe i dekoruar me shumë shije.

Ndryshe, Zaimina ka kohë që ka pauzuar në muzikë duke iu përkushtuar familjes dhe biznesit të saj./IndeksOnline/