17:34 / E Martë, 19 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Kjo femër shqiptare është kaq e ‘zonja’, thotë se nëse jeni të lodhur mund t’iu bëjë …! (Foto)

Oriola Marashi e grupit OTR e ka tepruar me fotografinë e re të shpërndarë në Instagram.

Derisa është shfaqur me të brendshme nga banjo, ka treguar dukshëm fizikun e sa joshës-  shkruan Indeksonline.

Megjithatë është mbishkrimi që ajo ka vënë përbri fotografisë që lë shumë për të kuptuar!

Kërkesa e saj është shumë veçantë, dhe madje për personat e “lodhur”.

“Ti ke nevojë më shumë për pushim, më lërë mua të kujdesëm për ty”, ka shkruar ajo krahas fotografisë, çfarë edhe indirekt na bëjnë të kuptojmë kërkesën e kësaj vajze!  /Indeksonline/