17:01 / E Enjte, 15 Mars 2018 / indeksADMonline

Kjo grua merr dhuratën që do e dëshironte çdo femër (Video)

Një grua është gëzuar tej mase për dhuratat që ka marrë në ditëlindjen e saj.

Ajo nga një kuti e madhe ka nxjerrë lloje të ndryshme të make up-it, parfume, buzëkuqë nga markat më të njohura si Huda Beaty, Kim Kardashian, Kylie, Victoria`s Secret, etj, shkruan Indeksonline.

Krahas “kutisë magjike” gjenden edhe balonat dhe një buqetë e madhe me lule. Aty shkruhet “Të dua”./Indeksonline/

Temat: