11:06 / E Hënë, 10 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Dhuratat më të mira për Krishtlindje për ata që i duan gjësendet shtëpiake

Nëse keni dikë që ka shumë dëshirë që shtëpia e tij të duket shumë mirë me gjësende të bukura, këtu mund t’i gjeni disa ide të mrekullueshme që ato të mund t’i shndërroni në dhurata të Krishtlindjeve.

Nëse nuk dëshironi të përfundoni me një kuti të çokolatave dhe një shishe verë kur vizitoni ndonjë shokë apo familjen për Krishtlindje, dhuratat shtëpiake janë diçka shumë të ngrohta.

FEMAIL ka kompletuar një listë të dhuratave mëtë mira të këtij lloji për festat e fundvitit, të cilat fillojnë nga 8 funta e më lartë./Indeksonline/