13:58 / E Premte, 01 Mars 2024 / L K

Klopp jep detaje për lëndimet në skuadër, rikthehen dy yje

Jurgen Klopp në konferencën e sotme ka dhënë detaje të reja për lëndimet në skuadër.

Trajneri gjerman ka bërë të ditur se Szoboszlai dhe Nunez janë kthyer në stërvitje dhe pritet të luajn ndaj Nottingham.

Klopp ka njoftuar mungesën e Endo dhe Robertson për sfidën e nesërme.

Sa i përket Salah, trajneri ka njoftuar se do të kthehet në stërvitjen javën e ardhshme./Indeksonline/