18:07 / E Premte, 07 Gusht 2020

Klubi i Dritës arrin në Zvicër, gati për ndeshjen me Inter D’Escaldes

Nesër me fillim nga ora 18:00, në Nyon të Zvicrës, Drita kampione e Superligës së Kosovës do takohet me klubin e Andorrës, Inter D’Escaldes.

Tashmë, lojtarët dhe stafi teknik i klubit të Dritës kanë zbarkuar në aeroportin e Zvicrës, ku edhe pritet të akomodohen në hotel, shkruan IndeksOnline

Para një ore Drita ka bërë të ditur arritjen në Zvicër përmes një postimi në profilin e tyre zyrtar: