22:21 / E Martë, 27 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Kombinim ”fatal” mes CR7 dhe Mandzukic, Juventusi në epërsi

Juventusi ka kaluar në epërsi përballë Valencias në kuadër të Champions League.

Pas një kombinimi perfekt të Cristiano Ronaldos dhe Mario Mandzukic, ky i fundit e përfundoi aksionin me gol.

Përndryshe, edhe me një barazim, Juventusi e siguron kualifikimin në fazën e eliminimit direkt./IndeksOnline/