16:06 / E Enjte, 21 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Konfirmohen oraret për gjysmëfinalet në Kupën “Carabao”

Mbrëmë u hodhë shorti për ndeshjet gjysmëfinale në Kupën e Ligës së Anglisë “Carabao”.

Skuadra e Chelseat që eliminoi Bournemouthin do të takohet me Arsenalin, më 10 janar 2018 ditë e mërkurë.

Kurse Manchester City do të luaj me Bristol Cityn më 9 janar, ditë e martë.

Ndeshjet e kthimit: Bristol – Manchester më 23 janar, ditë e martë dhe Arsenal – Chelsea, 24 janar, ditë e mërkurë./IndeksOnline/