09:40 / E Martë, 27 Korrik 2021 / A K

Konsiderohet JLo shqiptare, Ledina Çelo zbulon sekretin e linjave trupore

Këngëtarja shqiptare po shijon ditët në vendlindje.

Ledina Çelo është kthyer në Shqipëri duke bërë ca ditë pushimi në jug të vendit, ndërsa vazhdimisht ka ndarë foto dhe video të ndryshme nga momentet që po kalon atje.

Nuk kanë munguar as pozat e shpeshta provokouese për të cila ajo ka marrë vëmendje dhe është komplimentuar tej mase.

Madje jo rastësisht është konsideruar edhe Jennifer Lopez shqiptare, falë aseteve fantastike trupore që posedon.