19:31 / E Hënë, 16 Korrik 2018 / indeksADMonline

Korab Shaqiri sjellë këngën “Jeto” (Video)

Korab Shaqiri ka lansuar klipin e këngës më të re.

“Jeto” u publikua sot nga kantautori i njohur.

Klipi është xhiruar në Prishtinë, shkruan Indeksonline. Teksti, muzika dhe orkestrimi janë kryer nga vet Korabi./Indeksonline/