10:37 / E Enjte, 14 Nëntor 2019

Kosnetti për vdekjen e regjisores Kraja: Një talente e madhe na la shumë herët

Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett, ka shprehur ngushëllime pas vdekjes së regjisores Arzana Kraja, shkruan Indeksonline.

Kosnetti ka thënë se në emër tij, bashkëshortes dhe të komunitetit të ambasadës së SHBA-së shpreh ngushëllimet më të thella për familjen, shokët dhe komunitetin artistik në Kosovës

“Një talente e madhe na la shumë herët. I pikëlluar pas ndarjes nga jeta të Arzana Krajës. Në emër timin, bashkëshortes dhe të komunitetit të ambasadës së SHBA-së shpreh ngushëllimet më të thella për familjen, shokët dhe komunitetin artistik në Kosovës”, ka shkruar Kosnetti./Indeksonline/