18:19 / E Shtunë, 08 Gusht 2020

Kosovare Asllani shënon me plotë stil në stërvitje me Realin

Kosovare Asllani e cila luan për klubin e femrave të Realit, sot ka treguar aftësit e saj “vrastar” në stërvitje.

Asllani e cila luan edhe për Kombëtaren e Suedisë, po tregon se është futbollist e zoja dhe me shumë përvojë, shkruan IndeksOnline

Kështu, faqja zyrtare e klubit të femrave të Realit ka publikuar një video nga goli i Asllanit në stërvitje, që padyshim që ishte fantasitk.