14:56 / E Hënë, 11 Dhjetor 2023 / LB

“Krenar me ty babi”, reagon djali i Haxhi Shalës

Ish-komandanti i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Haxhi Shala po vazhdon intervistimin e tij me urdhër të Gjykatës Speciale.

Shala është ndaluar mengjesin e sotëm dhe po intervistohet në zyret e EULEX-it.

Djali i tij, Flakroni ka reaguar përmes një fotografie në rrjetet sociale.

“Krenar me ty babi”, ka shkruar ndër të tjera ai.