17:52 / E Enjte, 24 Tetor 2019 / indeksADMonline

Kryeministri i Australisë shpërndan ujin për lojtarët gjatë ndeshjes

Gjatë ndeshjes së bejsbollit ndërmjet Australisë dhe Shri Lankës ndodhi një gjest i jashtëzakonshëm.

Kryeministri i Australisë, Scott Morrison hyri në fushë dhe iu shpërndante ujë lojtarëve duke i ndihmuar të dehidrohen, transmeton Indeksonline.

Një gjest i tillë habiti shikuesit dhe gjithashtu mori duartrokitjet e të gjithëve./Indeksonline/