14:05 / E Shtunë, 03 Mars 2018 / indeksADMonline

Kryeministri me zonjën e tij dhe fëmijët po shijojnë diellin (Foto)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ditën e sotme duket se po ia kushton familjes.

Të paktën kështu duket në imazhin e fundit të publikuar nga vet zonja e tij, Anita Haradinaj.

Kryeministri së bashku me familje po i shijojnë rrezet e diellit, e po ashtu po i urojnë mirëseardhje muajit Mars.

“E shtuna me diel, koha për familje, ne, Mirë se erdhe Mars” ka shkruar Anita./Indeksonline/