14:05 / E Shtunë, 27 Shkurt 2021 / Ç.Q

Kryetari i një dege të AAK-së jep dorëheqje nga të gjitha pozitat në parti: “Anëtarët angazhoheshin vetëm kur vinte Haradinaj në vizitë”

Kryetari i degës së AAK-së në Lipjan, Vehbi Imeri ka paraqitur dorëheqjen nga të gjitha organet e kësaj partie.

Ai u shprehë se këtë vendim e ka marrë pas situatës së krijuar në degë dhe bojkoti I një pjesë të kryesisë, që sipas tij, angazhoheshin vetëm kur vinte Ramush Haradinaj në vizitë, transmeton Indeksonline.

Postimi i plotë i tij:

No photo description available.