23:33 / E Shtunë, 17 Shkurt 2018

Kryhet festa, kolona të gjata të veturave në kryeqytet (Foto/Video)

Shumë qytetarë sot dolën në kryeqytet për të festuar 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Po ashtu, interesim të madh shfaqën për koncerin ku përformuan live Ledri Vula e Rita Ora, shkruan Indeksonline.

Pas koncertit, kolona të gjata të veturave u bënë në rrugët e kryeqytetit, konkretisht në lagjen Dardania, ku qytetarët nisën të largohen nga qendra për në shtëpitë e tyre.

Për më shumë, shikoni videon dhe fotografitë e Indeksonline.