08:22 / E Premte, 06 Dhjetor 2019

Kujt ia dedikoi tatuazhin e radhës këngëtari i njohur?

Këngëtari më famë botërore, Justin Bieber, së fundi ka bërë edhe një tatuazh.

Justini ka vendosur që tatuazhin e radhës ta bëjë në pjesën e qafës, ku shkrim kishte “Forever-Përgjithmonë” dhe disa pëllumba, shkruan Indeksonline.

Artisti lajmin e dha përmes një postimi në Instagram, ku e falënderoi personin që ia bëri.

Kujtojmë se muaj më parë, ai u martua me modelen e njohur Hailey Baldwin në një ceremoni të fshehtë në New York.

Justini nuk ka promovuar një album të ri që në vitin 2015./Indeksonline/