07:48 / E Premte, 12 Tetor 2018

Kur bëhen bashkë e bardha dhe e zeza

Të gjitha ngjyrat janë të bukura, por kur vije puna te elegantja, asnjë nuk rri sikur e zeza dhe e bardha.

Kudo që shkoni apo çfarëdo rasti që keni, nëse vishni këtë kombinim asnjëherë nuk do të zhgënjeheni, transmeton Indeksonline.

Më poshtë gjeni disa ide si të visheni me këto dy ngjyra që asnjëherë nuk dalin prej mode.

Temat: