08:27 / E Premte, 30 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Ide si të kombinoni pantallonat me ngjyra

Shumica e femrave preferojnë pantallonat e zi, apo farmerkat, në të cilat ndjehen rehat.

Mirëpo, nga ato që i duan edhe pantallonat me ngjyra të ndryshme, transmeton Indeksonline.

Kjo stiliste ka dhënë disa ide si mund t’i kombinoni pantallonat me ngjyra dhe të dukeni si zonjë e vërtet.

Prandaj, nëse keni këso pantallona e nuk i keni veshur asnjëherë sepse nuk dinit me çka t’i kombinoni, këtu keni disa ide. /Indeksonline/