16:55 / E Diele, 29 Nëntor 2020 / Blerina Racaj

Kur bën “shopping” një femër, këto imazhe vetëm meshkujt mund t’i kuptojnë

Dihet që femrat janë tejet të apasionuara pas “shoppingut”, por jo dhe meshkujt.

Por, me apo pa dëshirë, këta të fundit detyrohen t’u bëjnë shoqëri bashkëshorteve apo të dashurave të tyre.

Pritja e gjatë, bëhet e bezdisshme, e kjo më së miri pasqyrohet përmes këtyre imazheve.

Ja sa e dhimbshme është pritja e një mashkulli kur femrat bëjnë shopping./Indeksonline