11:23 / E Shtunë, 27 Janar 2018

Kur e zgjat tepër muhabetin me policët amerikan, ndodh kjo (Video)

Një oficer në patrullë vërejti një mashkull që ra mbi timonin e një automjeti në kryqëzimin e rrugës Mayfield dhe South Green.

Pamjet e mëposhtme janë nga kamera e vendosur në veshjet e një oficeri, të cilën ai e aktivizoi para se të dilte nga makina.

Zyrtarët policor bënë një analizë të ngjarjes në terren dhe përcaktuan se shoferi, 32 vjeç, i Euklidit Jugor, ishte i dehur.

Por i njëjti e zgjati si tepër muhabetin me policët i cili insistonte është në gjendje të mirë, pas kësaj policët u detyruan ta arrestojnë për mos bindje. /Indeksonline/