17:24 / E Enjte, 20 Shtator 2018 / indeksADMonline

Kur i gjithë shkëlqimi bie mbi Irina Shayk

Edhe pse shumë moshatare të saj e braktisin pistën, ajo vazhdon të jetë mbretëresha e defilimeve.


Supermodelja ruse, Irina Shayk së fundmi ka marrë pjesë në eventin ‘Max Mara’, ku ka prezantuar linjën me të re.

E veshur me një fustan e kaltër e mbyllur, ajo duket përrallore.


Linjat e saj trupore, fytyra dhe çdo gjë tjetër shkëlqen kur ajo del në skenë.

Ndryshe Irina është edhe nënë e një djali të vogël, me aktorin Bradley Cooper me të cilin ka vite që bashkëjeton./Indeksonline/