09:37 / E Premte, 23 Mars 2018

Kur luan kundër Messit: Romakët “në vrap” për të blerë bileta

‘Stadio Olimpico’ do të jetë i stërmbushur për ndeshjën Roma-Barcelona, e vlefshme për cerekfinalen e Ligës së Kampionëve, të martën më 10 prill.

Sic raporton ‘CorriereDelloSport’, në Romë është përjetuar një mëngjes që nuk përjetohej prej vitesh. Për 3 ditë janë shitur 21 mijë bileta për ndeshjen Roma-Barcelona, ndërsa janë hapur dhe dyqanet për shitjet e lira të biletave, të cilat kanë nisur në orën 10:00, por radha ka qenë e madhe 2 orë përpara. Biletat për në CURVA SUD kanë mbaruar. /IndeksOnline/