22:55 / E Mërkurë, 13 Qershor 2018

Kur tre bosat e estradës bëhen bashkë (Video/Foto)

E ku ka më mirë se t`i shohësh të tre bashkë?

Ledri, Lumi e Kresha, tre djelmoshat që gjithmonë sjellin hite që mbesin në kujtesën e publikut.

Të tre janë shfaqur në një fotografi së bashku, e që lë të kuptohet se Ledri e Lumi kanë shoqëri shumë të mirë me Kreshën, shkruan Indeksonline.

Kur askush nuk e priste, Ledri solli bashkëpunimin me Lyrical Son “Princess Diana” dhe pas pak ditësh erdhi kënga solo e Lumit “Makiato”.

Tani, a do kemi ndonjë bashkëpunim ku përfshihet edhe Kresha, do e shohim gjatë ditëve verore./Indeksonline/