15:02 / E Diele, 24 Qershor 2018

Kush s’do të donte një shëtitje me anije me kapitenin Ledri (Foto)

Ai është një nga reperët më të suksshëm shqiptar.

Së fundmi Ledru Vula po shijon suksesin e hiteve “Merri Merri” që e solli me Butën dhe atë “Princess Diana” me Lyrical Son, dy nga këngët më të dëgjuara të momentit.

Por krahas sukseseve Ledri është edhe një nga meshkujt më të pashëm dhe më të pëlqyer nga femrat. Së fundmi reperi vjen me imazhe të reja, të shkrepura nga klipi i fundit, ku shihet si kapiten duke drejtuar anijen.

Një kapiten kaq seksi, rrallë që keni parë./Indeksonline/

 

 

Mos i humb